Reštaurácia MSport Trenčín

Priestory

Reštaurácia je situovaná v krásnom prostredí pri starom ramene Váhu,
kde sa môžete poprechádzať od januára do decembra.

Salónik

Salónik nachádzajúci sa na prvom poschodí reštaurácie M-Šport ktorý je situovaný s výhľadom na Trenčiansky hrad. Môžete si tu spríjemniť chvíle nielen pri bowlingu, ale aj pri oslavách v rodinnom kruhu, svadbách, rautoch, detských oslavách, podnikových školeniach a iných udalostiach.

Letná terasa

Veľká priestranná letná terasa s príjemnou zeleňou a malým jazierkom, kde si rodičia s deťmi môžu spríjemniť volné chvíle a zároveň vychutnať naše dobré jedlá a vychladené nápoje. Letná terasa je pre vás otvorená od marca do októbra.

Poľovnícky salónik

Poľovnícky salónik, ktorý je taktiež na prvom poschodí si môže posedieť a zabaviť sa aj väčší počet osôb. Taktiež sa tu môžu konať, rauty, školenia, podnikové podujatia spojené s diskotékou alebo živou hudbou. Súčasťou poľovníckeho salónika je laserová strelnica.

Kde Nás
nájdete ?